Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών στενή (Slim) 700130 Bartscher
1,398.00€ 835.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Bιτρίνα κρασιών μονή στενή (Slim) χωρητικότητας 113 lt, Bartscher Γερμανίας.
Χάρη στον μοντέρνο σχεδιασμό της και τις μικρές της διαστάσεις (396x580x1030mm) αυτή η βιτρίνα κρασιών της Bartscher αποτελεί την ιδανική λύση για χρήση σε εστιατόρια- μπαρ αλλά και γενικότερα σε καταστήματα εστίασης.
Οι δύο ξεχωριστά ρυθμιζόμενες ζώνες θερμοκρασίας, καθώς και η πόρτα με διπλό τζάμι και φίλτρο UV διασφαλίζουν την ιδανική συντήρηση αλλά και προβολή κόκκινων & λευκών κρασιών.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Εύρος θερμοκρασίας: | Επάνω: 5°C έως 20°C Κάτω: 5°C έως 20°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | 150 Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 7 (ξύλινα συρόμενα προς τα έξω 225m) |
| Χωρητικότητα: | 38 φιάλες (15 επάνω / 23 κάτω) |
| Φωτισμός: | LED (ξεχωριστά ρυθμιζόμενος ανά ζώνη) |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 146 kWh / έτος |
| Διαστάσεις ραφιών: | 1 (305x328mm) & 6 (296x438mm) |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 16°C έως 38°C |
| Χωρητικότητα: | 113 Lt |
| Βάρος: | 40 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 396 × 580 × 1030 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό τζάμι και φίλτρο UV & κλειδαριά
- Διακόπτης on/off
- Εργονομική λαβή
- Πόδια με μείωση κραδασμών για ομαλή λειτουργία
- Σύστημα ελέγχου Touch Ηλεκτρονικά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700130
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός…








