Βιτρίνα συντήρησης κρασιών πόρτα frameless CRW 200 B Crystal
714.00€ 533.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών με πόρτα πόρτα frameless χωρητικότητας 189 lt εργοστασίου Crystal.
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: E |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 395 x 435 x 1120 (h)mm |
| Θερμοκρασία: | +6°C /+20°C |
| Ράφια: | 5 ξύλινα ράφια (35 kgr μέγιστο φορτίο / ράφι) |
| Ψύξη: | Στατική (Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα) |
| Κατανάλωση ενέργειας*: | 1.993 kW/24h |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ενεργειακή κατάταξη: | Ε |
| Χωρητικότητα φιάλες: | 90 μπουκάλια (750ml) |
| Χωρητικότητα: | 189 Lt |
| Βάρος: | 45 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 470 × 575 × 1265 mm |
- Ανταγωνιστική τιμή
- Ιδανική αποθήκευση και προβολή του εμφιαλωμένου κρασιού
- Με αισθητική κατάλληλη για εστιατόρια και wine bars
- Εργονομία και αισθητική
- Αύξηση αυθόρμητης ζήτησης
- Έτοιμο για σύνδεση λειτουργίας.
Βασικός εξοπλισμός
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
- Led εσωτερικός φωτισμός στην οροφή
- Διακόπτης λειτουργίας φωτισμού
- Frameless Πόρτα με χωνευτό χερούλι
- Ειδικό αντιθαμβωτικό διπλό τζάμι
- 5 ξύλινα ράφια (35 kgr μέγιστο φορτίο / ράφι)
- 4 ρυθμιζόμενα ποδαράκια
- Εσωτερικός κάδος από μαύρο πλαστικό πολυστυρόλιο υψηλής πρόσκρουσης (HIPS)
Προαιρετικός Εξοπλισμός
- Ράφια
- Εκτύπωση ψηφιακών αυτοκόλλητων
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: CRW 200 B
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: E, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: CRYSTAL.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm








