Βιτρίνα συντήρησης κρασιών πόρτα frameless CRW 350 B Crystal
846.00€ 632.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών με πόρτα πόρτα frameless χωρητικότητας 373 lt εργοστασίου Crystal.
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 505 x 425 x 1613 (h)mm |
| Θερμοκρασία: | +6°C /+20°C |
| Ράφια: | 7 ξύλινα ράφια (35 kgr μέγιστο φορτίο / ράφι) |
| Ψύξη: | Στατική (Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα) |
| Κατανάλωση ενέργειας*: | 2.2 kW/24h |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ενεργειακή κατάταξη: | D |
| Χωρητικότητα φιάλες: | 154 μπουκάλια (750ml) |
| Χωρητικότητα: | 373 Lt |
| Βάρος: | 88 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 600 × 1850 mm |
- Ανταγωνιστική τιμή
- Ιδανική αποθήκευση και προβολή του εμφιαλωμένου κρασιού
- Με αισθητική κατάλληλη για εστιατόρια και wine bars
- Εργονομία και αισθητική
- Αύξηση αυθόρμητης ζήτησης
- Έτοιμο για σύνδεση λειτουργίας.
Βασικός εξοπλισμός
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
- Led εσωτερικός φωτισμός στην οροφή
- Διακόπτης λειτουργίας φωτισμού
- Αυτόματη επαναφορά πόρτας
- Frameless Πόρτα με χωνευτό χερούλι
- Ειδικό αντιθαμβωτικό διπλό τζάμι
- 7 ξύλινα ράφια (35 kgr μέγιστο φορτίο / ράφι)
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια + 2 ρεγουλατόροι στο εμπρός μέρος και 2 ρόδες στο πίσω μέρος
- Εσωτερικός κάδος από μαύρο πλαστικό πολυστυρόλιο υψηλής πρόσκρουσης (HIPS)
- Μεταλλική περσίδα
Προαιρετικός Εξοπλισμός
- Ράφια
- Εκτύπωση ψηφιακών αυτοκόλλητων
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: CRW 350 B
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: D, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: CRYSTAL.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








