Βιτρίνα συντήρησης κρασιών SC85 BLACK Tefcold
703.00€ 422.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών χωρητικότητας 92 lt Tefcold Δανίας.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Οικονομική λύση |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 410 x 415 x 630 mm |
| Χωρητικότητα: | 22 μπουκάλια (750ml) |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 1 |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ισχύς: | 165 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 συρμάτινα ράφια κρασιού |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED Εσωτερικός |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.06 kWh / 24h |
| Ενεργειακή κατάταξη: | C |
| Χωρητικότητα: | 92 Lt |
| Βάρος: | 38 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 503 × 567 × 775 mm |
- Μηχανικός θερμοστάτης
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
- Κλειδαριά
- Μαύρο χρώμα εσωτερικό και εξωτερικό
- Φιμέ γυάλινη πόρτα
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: SC85 BLACK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ηλεκτρική συσκευή, Οικονομική λύση, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







