Βιτρίνα συντήρησης κρασιών WNC128CW Hurakan
733.00€ 530.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών χωρητικότητας 51 μπουκάλια 0,75 Lt Hurakan Εσθονίας
![]() | Προμηθευτής από Εσθονία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5°C / +18°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 1 |
| Ισχύς: | 80 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 7 ξύλινα |
| Φωτισμός: | LED |
| Ενεργειακή κατάταξη: | G |
| Χωρητικότητα: | 51 μπουκάλια 0,75 Lt |
| Βάρος: | 34 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 495 × 595 × 880 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: WNC128CW
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΨΥΓΕΙΑ & ΨΥΞΗ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: HURAKAN.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Διακόσμηση όψης Ψυχόμενη αποθήκη για 7 (+7) λεκανάκια Δεύτερη σειρά λεκανάκια καθ' ύψος Ροδάκια με φρένο Τα λεκανάκια παγωτού δεν συμπεριλαμβάνονται
-
Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών frameless TFW400-2F Tefcold
2,511.00€1,450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗλεκτρονικός θερμοστάτης - θερμόμετρο Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας 4 πόδια ρυθμιζόμενα Διατίθενται προαιρετικά ράφια παρουσίασης Αντικραδασμικό σύστημα ψύξης Πόρτα frameless (χωρίς πλαίσιο) -
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών CPV1380E Tefcold
1,478.00€875.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚλειδαριά Ηλεκτρονικός θερμοστάτης Ένδειξη θερμοκρασίας λειτουργίας 2 ποδαράκια ρυθμιζόμενα & 2 ροδάκια Μαύρο χρώμα εσωτερικά και εξωτερικά Χρωματισμένη γυάλινη πόρτα για προστασία του κρασιού -
Ψυγείο σαλατών/πιτσαρίας 139×70 για 8 GN 1/4 με 2 πόρτες PIMG 139 Bambas Frost
1,750.00€1,290.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Θέση για λεκανάκια GN 1/4 στο καπάκι Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Σχάρες…









