Bιτρίνα σερβιρίσματος παγωτού 4 γεύσεων επιτραπέζια 700248 Bartscher
1,965.00€ 1,180.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια βιτρίνα σερβιρίσματος παγωτού χωρητικότητας 26 lt (4 λεκανάκια 6,5 lt), Bartscher Γερμανίας.
Για τις μεμονωμένες σας σπεσιαλιτέ παγωτού – Με τα 4 αφαιρούμενα δοχεία από 6,5 λίτρα, η βιτρίνα παγωτού αποτελεί τη μικρή λύση εξοικονόμησης χώρου για την προετοιμασία επιδορπίου σε όλες τις επαγγελματικές κουζίνες γαστρονομίας.
Το επίπεδο γυάλινο καπάκι με φωτισμό LED προσφέρει γρήγορη επισκόπηση όλων των παγωμένων λιχουδιών. Χάρη στους ελέγχους στάθμης πλήρωσης αποφεύγονται έτσι οι απώλειες θερμοκρασίας.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -25ºC / -18ºC |
| Ισχύς: | 210Watt / 230V / 50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Λειτουργία αυτόματης απόψυξης: | όχι |
| Χρώμα: | Ασημί & Γκρι |
| Βάθος δοχείου: | 150 mm |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1739 kWh / έτος |
| Είδος υάλωσης: | Διπλό τζάμι |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Σημαντική υπόδειξη: | Έχει σχεδιαστεί για την κουζίνα |
| Ενεργειακή Κλάση: | B |
| Ψύξη: | Στατική |
| Μπροστινό τζάμι: | Επίπεδο |
| Εσωτερικός φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 4 λεκανάκια 6,5 lt |
| Βάρος: | 43.8 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 867 × 735 × 375 mm |
- Διπλό τζάμι ασφαλείας
- Υλικό Ανοξείδωτος χάλυβας
- Πόρτα κάθετης ανύψωσης στην πίσω πλευρά
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης
- Η συσκευή επιτρέπεται να εγκατασταθεί μόνο σε δωμάτια με θερμοκρασία περιβάλλοντος δεν υπερβαίνει τους 30°C
- Δεν ενδείκνυται για λύση μόνιμης αποθήκευσης του παγωτού.
Συμπεριλαμβάνονται:
- 4 inox δοχεία(360x165x115mm)
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: 700248
Κατηγορίες: CATERING, SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…









