Βιτρίνα παγωτού για 10+10 λεκανάκια με μοτέρ & στατική ψύξη ISABELLA 10 LX ISA
Βιτρίνα παγωτού στατικής ψύξης, με μοτέρ του εργοστασίου ISA
Χωρητικότητα 10+10 λεκανάκια 5lt
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -16°C / -14°C |
| Ψύξη: | Στατική |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Συμπιεστές: | 1 |
| Ισχύς: | 590 Watt, 230V / 50Hz |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C / 55% RH) |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 10+10 λεκανάκια 5lt (2 σειρές) |
| Βάρος: | 132 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1317 × 906 × 1372 mm |
- Διακόσμηση όψης
- Ψυχόμενη αποθήκη για 5 (+5) λεκανάκια
- Δεύτερη σειρά λεκανάκια καθ’ ύψος
Τα λεκανάκια παγωτού δεν συμπεριλαμβάνονται
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: ISABELLA 10 LX
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








