Βιτρίνα παγωτού για 12 λεκανάκια Plug-in DIVA 120 Isa
Βιτρίνα παγωτού βεβιασμένης ψύξης για 12 λεκανάκια, του εργοστασίου ISA
Το Diva είναι ο νέος εκπρόσωπος της κομψότητας για την Isa!
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Διαστάσεις: | 1176 x 1103 x 1257 ή 1408(h) mm |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη Plus // Plus 1 // Plus 2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C / +2°C |
| Θερμοκρασία προϊόντος: | -16°C / -14°C |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 (Plus) / R452a (Plus1/Plus2) |
| Ισχύς: | 1240 Watt, 230V / 1Ph / 50Hz |
| Electrical input (defrost): | 2300 W / 11 A |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με αναστροφή κύκλου |
| Συμπιεστής: | 1 (κλειστού τύπου) |
| Κλιματική κλάση: | 7 ( 35°C/75 %RH ) ( Plus ) 4 ( 30°C/55 %RH ) ( Plus 1/Plus 2 ) |
| Βάση Ζαχαροπλαστικής: | 1046 x 720 mm ( έκδοση Plus1 extra) |
| Χωρητικότητα: | 12 (λεκανάκια 5lt) |
| Βάρος: | 300 kg |
- Κρύσταλλο ασφαλείας επίπεδο, ανοιγόμενο μπροστά και αντιθαμβωτικό.
- Ηλεκτρονικός πίνακας λειτουργιών
- Φωτισμός LED
- FRONTAL & SIDE PANEL CORIAN
- Ρυθμιζόμενα πόδια
- Συρόμενα plexi glass ή κουρτίνα νυκτός με μαγνήτη.
- Τα Ανοξείδωτα λεκανάκια δεν συμπεριλαμβάνονται
Διατίθεται σε δύο τύπους ύψος
- H125 – Ύψος: 1257 mm
- H140 – Ύψος: 1408 mm
Διατίθεται σε 3 τύπους ψύξης
- Plus
- Plus 1
- Plus 2
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: DIVA 120
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×82 με 2 γυάλινες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα UB 137 Bambas Frost
2,370.00€1,955.25€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη συντήρηση… -
Βιτρίνα συντήρησης όρθια μονή D372 SCM4 Klimasan-Metalfrio
818.00€490.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατάλληλο για τρόφιμα Θερμόμετρο αναλογικό Κλειδαριά στην πόρτα Αναλογικός θερμοστάτης Τερματικός διακόπτης που σταματάει την λειτουργία του στοιχείου με το άνοιγμα της πόρτας -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 λευκός 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBP 137 Bambas Frost
2,000.00€1,650.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνιές Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 inox 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBS 137 Bambas Frost
2,180.00€1,798.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…








