Βιτρίνα παγωτού για 13 λεκανάκια με μοτέρ ψύξη βεβιασμένη BERMUDA 13 VIEW Isa
Βιτρίνα παγωτού, βεβιασμένης ψύξης, του εργοστασίου ISA
Χωρητικότητα 13 λεκανάκια 5lt
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -16°C / -14°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Συμπιεστές: | 2 κλειστού τύπου |
| Ισχύς: | 1600 Watt, 230V / 50Hz |
| Κλιματική κλάση: | 7 (35°C / 70% RH) |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 13 λεκανάκια 5lt |
| Βάρος: | 235 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1670 × 814 × 1354 mm |
- Ψυχόμενη αποθήκη για 6 (+6) λεκανάκια
- 4 ρόδες (οι 2 με φρένο)
Τα λεκανάκια παγωτού δεν συμπεριλαμβάνονται
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BERMUDA 13 VIEW
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων με timer AK/2-2T ECO TIMER JOHNY
195.00€164.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων με ηλεκτρονικό χρονοδιακόπτη ( timer). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία… -
Ψυγείο θάλαμος συντήρηση 70×82 με 1 γυάλινη πόρτα UB 70 Bambas Frost
1,700.00€1,402.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη συντήρηση και τριπλά τζάμια θερμαινόμενα… -
Φραπιέρα 5 ταχυτήτων αυτόματη ενεργοποίηση με το κύπελλο AK/2-5TA ECO JOHNY
148.00€129.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη 5 ταχυτήτων και αυτόματο διακόπτη λειτουργίας (ενεργοποίηση με το κύπελλο). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…









