Βιτρίνα παγωτού για 18 λεκανάκια Plug-in KALEIDO 170 Isa
Βιτρίνα παγωτού βεβιασμένης ψύξης για 18 λεκανάκια, του εργοστασίου ISA
Το Kaleido έχει έναν εκλεπτυσμένο και λειτουργικό σχεδιασμό, σχεδιασμένο με κάθε λεπτομέρεια για να βελτιώσει την ποιότητα των προϊόντων!
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 380 volts τριφασικό |
| Big Volume |
| elegant design |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Διαστάσεις: | 1677 x 1198 x 1182 ή 1362 (h) mm |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη Plus Βεβιασμένη Plus 1 Βεβιασμένη Plus 2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C / +2°C |
| Θερμοκρασία προϊόντος: | -16°C / -14°C |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 (Plus) R452a (Plus 1 / Plus 2) |
| Ισχύς: | 1720 Watt, 400V / 3Ph / 50Hz |
| Electrical input (defrost): | 2950 Watt / 4,9 A |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με αναστροφή κύκλου |
| Συμπιεστής: | 2 (κλειστού τύπου) |
| Κλιματική κλάση: | 7 ( 35°C/75 %RH ) ( Plus ) 4 ( 30°C/55 %RH ) ( Plus 1/Plus 2 ) |
| Βάση Ζαχαροπλαστικής: | 1046 x 720 mm ( έκδοση Plus1 extra) |
| Φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 18 (λεκανάκια 5lt) |
| Βάρος: | 420 kg |
- Κρύσταλλο ασφαλείας επίπεδο, ανοιγόμενο μπροστά και αντιθαμβωτικό.
- Μπροστινό τζάμι θερμαινόμενο διπλό κρύσταλλο.
- Σύστημα ανοίγματος Servo, σύστημα ανοίγματος από κάτω προς τα πάνω.
- Ηλεκτρονικός πίνακας λειτουργιών.
- Φωτισμός LED.
- Ρυθμιζόμενα πόδια.
- Συρόμενα plexi glass πίσω ή κουρτίνα νυκτός με μαγνήτη
- Τα Ανοξείδωτα λεκανάκια δεν συμπεριλαμβάνονται
Διατίθεται σε δύο τύπους ύψος
- H117 – Ύψος: 1182 mm
- H135 – Ύψος: 1361 mm
Διατίθεται σε 3 τύπους ψύξης
- Plus
- Plus 1
- Plus 2
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: KALEIDO 170
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 380 volts τριφασικό, Big Volume, elegant design, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Μπλέντερ αυτόματο 6 ταχυτήτων με χρονοδιακόπτη AK/12 AUT JOHNY
430.00€360.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ συσκευή ΑΚ/12 AUT είναι κατασκευασμένη από υλικό ABS με σταθερές αντοχές. Διαθέτει: Εργονομική κανάτα μεγάλης χωρητικότητας 2,5l με δοσομετρητή, από πολυκαρβονικό υψηλής αντοχής κατάλληλο για τρόφιμα. Μαχαίρι από ανοξείδωτο… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα συντήρηση 137×73 λευκός 2 συρόμενες πόρτες & μηχανή στη βάση UBP 137 Bambas Frost
2,000.00€1,650.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνιές Διπλά τζάμια Σχάρες πλαστικοποιημένες… -
Φούρνος ηλεκτρικός με προσθήκη ατμού κυκλοθερμικός F70 SER GAS
2,752.00€2,014.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΛόγω των διαστάσεων και της ταχύτητάς τους (300°C σε 7 λεπτά) μπορούν να ανταποκρίνονται με μεγάλη ευκολία σε αυξημένες απαιτήσεις φορτίου. Στον ανοξείδωτο θάλαμο εψήσεως, εκτός από την κυκλοφορία θερμού… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά…









