Βιτρίνα παγωτού για 4+4 λεκανάκια βεβιασμένης κυκλοφορίας FIJI 4 LX Isa
Βιτρίνα παγωτού, βεβιασμένης ψύξης, του εργοστασίου ISA
Χωρητικότητα 4+4 λεκανάκια 5lt
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Θερμοκρασία: | -16°C / -14°C |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Ισχύς: | 555 Watt, 230V / 50Hz |
| Συμπιεστές: | 1 |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Κλιματική κλάση: | 7 (35°C / 70% RH) |
| Φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 4+4 λεκανάκια 5lt |
| Βάρος: | 67 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 824 × 630 × 1247 mm |
- Ηλεκτρονικός πίνακας λειτουργιών
- Χωρίς ξεχωριστό αποθηκευτικό χώρο
- Ρόδες πολλαπλής κατεύθυνσης
Τα λεκανάκια παγωτού δεν συμπεριλαμβάνονται
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: FIJI 4 LX
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΨΥΓΕΙΑ & ΨΥΞΗ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 139×70 κατάψυξη με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PGK 139 Bambas Frost
1,750.00€1,280.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα… -
Καταψύκτης μπαούλο 155 Lt εργαστηρίου (-45℃) SE10-45 Tefcold
1,122.00€675.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ4 ρόδες, οι δύο με φρένο. Ηλεκτρονικός θερμοστάτης & θερμόμετρο. Χερούλι βαρέος τύπου με κλειδαριά. -
Ψυγείο θάλαμος ψαριών -2/8°C με 7 τελάρα AXF 600 FISH KlimaItalia
2,600.00€1,545.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗλεκτρονικός θερμοστάτης / Ηλεκτρονικό θερμόμετρo Με κλειδαριά 4 ποδαράκια Προδιαγραφές Tropical Καλάθια πλαστικά -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…









