Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας 136×70 με γρανίτη & 8 GN 1/6 στην επιφάνεια HKN-PZLG3 Hurakan
1,360.00€ 1,050.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας με γρανίτη & 8 GN 1/6 στην επιφάνεια Hurakan Εσθονίας
- Πάγκος πίτσας, που συνδυάζει άνοιγμα ζύμης, σωστή οργάνωση υλικών και άμεση προετοιμασία πίτσας πάνω στην εργονομική του επιφάνεια.
- Το μοντέλο διαθέτει διαμερίσματα για λέκανάκια GN, με ορθογώνιο ανοξείδωτο ράφι πάνω από τα λεκανακια και πέτρινο πάγκο.
![]() | Προμηθευτής από Εσθονία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +8°C |
| Πόρτες: | 3 κοντές |
| Επιφάνεια εργασίας: | 1368 x 490 mm |
| Ισχύς: | 240 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατικό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Σχάρες: | 3 x GN1/1 |
| Χωρητικότητα: | 402 Lt |
| Βάρος: | 162 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1365 × 700 × 1075 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90°
- Επιτραπέζια επιφάνεια από γρανίτη
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: HKN-PZLG3
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΙΤΣΑΡΙΕΣ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SUSHI - ΤΟΣΤ - ΣΑΛΑΤΑΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΙΤΣΑΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: HURAKAN.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€412.00€Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,460.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά…









