Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας 90×70 με γρανίτη & 5 GN 1/6 στην επιφάνεια HKN-PZLG2 Hurakan
1,050.00€ 800.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας με γρανίτη & 5 GN 1/6 στην επιφάνεια Hurakan Εσθονίας
- Πάγκος πίτσας, που συνδυάζει άνοιγμα ζύμης, σωστή οργάνωση υλικών και άμεση προετοιμασία πίτσας πάνω στην εργονομική του επιφάνεια.
- Το μοντέλο διαθέτει διαμερίσματα για λέκανάκια GN, με ορθογώνιο ανοξείδωτο ράφι πάνω από τα λέκανάκια και πέτρινο πάγκο.
![]() | Προμηθευτής από Εσθονία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +8°C |
| Πόρτες: | 2 κοντές |
| Ισχύς: | 170 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Στατικό σύστημα ψύξης με ανεμιστήρα |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Σχάρες: | 2 x GN1/1 |
| Χωρητικότητα: | 240 Lt |
| Βάρος: | 103 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 700 × 1075 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90°
- Επιτραπέζια επιφάνεια από γρανίτη
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: HKN-PZLG2
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΙΤΣΑΡΙΕΣ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SUSHI - ΤΟΣΤ - ΣΑΛΑΤΑΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΙΤΣΑΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: HURAKAN.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€929.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…








