Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας 90×70 με γρανίτη & 5 GN 1/6 στην επιφάνεια PT920 Tefcold
1,533.00€ 930.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος προετοιμασίας με γρανίτη & 5 GN 1/6 στην επιφάνεια Tefcold Δανίας
ΣΕΙΡΑ: 70
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Πόρτες: | 2 κοντές |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 830 x 515 x 500 mm |
| Ισχύς: | 155 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 2.2 kWh / 24h |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Θερμοστάτης | Ψηφιακός |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Σχάρες: | 2 x GN1/1 |
| Χωρητικότητα: | 260 Lt |
| Βάρος: | 113 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 700 × 1100 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90°
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Αυτόματη απόψυξη
- Επιτραπέζια επιφάνεια από γρανίτη
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PT920
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΙΤΣΑΡΙΕΣ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SUSHI - ΤΟΣΤ - ΣΑΛΑΤΑΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΙΤΣΑΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PNRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,460.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός…








