Βιτρίνα συντήρησης για 6 GN 1/3 VK38-150 Tefcold
929.00€ 555.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Επιτραπέζια βιτρίνα συντήρησης για 6 GN 1/3 Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1145 x 305 x 155 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 112 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.17 kWh / h |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξης: | Χειροκίνητη |
| Χωρητικότητα: | 6 GN 1/3 |
| Βάρος: | 56 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1500 × 395 × 435 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 4 Ρυθμιζόμενα ποδαράκια
- Tempered glass
Τα GN δεν περιλαμβάνονται
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: VK38-150
Κατηγορίες: ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΙΤΣΑΡΙΕΣ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SUSHI - ΤΟΣΤ - ΣΑΛΑΤΑΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΙΤΣΑΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,880.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm






