Self service με κουρτίνα νυκτός MAE 100 CT Tensai
4,003.00€ 2,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο Self Service προβολής με κουρτίνα νυκτός χωρητικότητας 695lt εργοστασίου Tensai.
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Συσκευή μεγάλης ισχύος |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +3℃ / +6℃ |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 1085 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED εσωτερικός |
| Κλιματική κλάση: | 3 M1 (+5°C) |
| Ράφια: | 4 |
| Χωρητικότητα: | 695 Lt |
| Βάρος: | 147 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1020 × 700 × 1990 mm |
- Κουρτίνα νυκτός (CT)
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: MAE 100 CT
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SELF SERVICE, ΨΥΓΕΙΑ ΠΛΑΤΗΣ SUPER MARKET
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Συσκευή μεγάλης ισχύος, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο θάλαμος συντήρηση 70×82 με 1 γυάλινη πόρτα UB 70 Bambas Frost
1,700.00€1,402.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εσωτερικά και εξωτερικά από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Πάτος με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη συντήρηση και τριπλά τζάμια θερμαινόμενα… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα κατάψυξη λευκός με 2 γυάλες πόρτες & μηχανή στη βάση UPF 137 Bambas Frost
3,160.00€2,607.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων αυτόματη ενεργοποίηση με το κύπελλο AK/2-2TA ΜΕΤ JOHNY
156.00€135.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων και αυτόματο διακόπτη λειτουργίας ( ενεργοποίηση με το κύπελλο). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής… -
Ψυγείο θάλαμος βιτρίνα κατάψυξη 69×72 λευκός με 1 πόρτα γυάλινη & μηχανή στη βάση UPF 70 Bambas Frost
2,520.00€2,079.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο εξωτερικά & εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 7 cm στο σώμα και 8cm στο πάτο Εσωτερικός πάτος από ανοξείδωτο χάλυβα με υγειονομικές γωνίες Διπλά τζάμια στη…









