Self service με κουρτίνα νυκτός MAE 130 CT Tensai
4,930.00€ 2,860.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο Self Service προβολής με κουρτίνα νυκτός χωρητικότητας 925lt εργοστασίου Tensai.
![]() | Προμηθευτής από Πορτογαλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Συσκευή μεγάλης ισχύος |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +3℃ / +6℃ |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 1552 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Φωτισμός: | LED εσωτερικός |
| Κλιματική κλάση: | 3 M1 (+5°C) |
| Ράφια: | 4 |
| Χωρητικότητα: | 925 Lt |
| Βάρος: | 206 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1330 × 700 × 1990 mm |
- Κουρτίνα νυκτός (CT)
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: MAE 130 CT
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ SELF SERVICE, ΨΥΓΕΙΑ ΠΛΑΤΗΣ SUPER MARKET
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Συσκευή μεγάλης ισχύος, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TENSAI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα αυτόματη 5 ταχυτήτων αυτόματη ενεργοποίηση με το κύπελλο AK/2-5TA MET JOHNY
185.00€159.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη 5 ταχυτήτων και αυτόματο διακόπτη λειτουργίας ( ενεργοποίηση με το κύπελλο). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων αυτόματη ενεργοποίηση με το κύπελλο AK/2-2TA ΜΕΤ JOHNY
156.00€135.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων και αυτόματο διακόπτη λειτουργίας ( ενεργοποίηση με το κύπελλο). Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…









