Ψυγείο πάγκος 155×70 κατάψυξη με 2 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PMK 155 Bambas Frost
1,750.00€ 1,290.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος κατάψυξη με 2 μεγάλες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Bambas Frost
ΒΑΘΟΣ: 70 cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Οικονομική λύση |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | 0℃ έως -18℃ |
| Πόρτες: | 2 μεγάλες |
| Διαστάσεις πόρτας: | 520 x 670 mm |
| Σχάρες (Τεμ./Διαστάσεις): | 2 / 410 × 480 mm |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Πόδια Inox: | 4 |
| Ισχύς: | 350 W, (3/8Hp) / 220-240V/50Hz |
| Χωρητικότητα: | 405 Lt |
| Βάρος: | 140 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1550 × 700 × 850 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90°
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Οδηγούς inox για GN
- Απροβλημάτιστη λειτουργία σε Θερμοκρασία Περιβάλλοντος χώρου μέχρι και +43ºC
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PMK 155
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Οικονομική λύση, Στιβαρή κατασκευή, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








