Ψυγείο πάγκος κατάψυξη 134.2×70 με 2 συρτάρια gn 1 πόρτα & ψυκτικό μηχάνημα PNEG29 ΙΝΟΜΑΚ
3,051.00€ 2,288.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος κατάψυξη με 2 συρτάρια gn 1 πόρτα & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Inomak Refrigerators
- Σειρά: Oak
- Ψυκτικό Υγρό: R290
- Νέοι Οδηγοί συρταριών με πιο ομαλή λειτουργία, Μείωση θορύβου & Τηλεσκοπική επέκταση
Η σειρά Oak αποτελείται από πάγκους κατάψυξης για πολλαπλές χρήσεις και εξειδικευμένη χρήση, για συντήρηση τροφίμων.
Η τεχνολογία της σειράς Oak υπόσχεται μακροζωία μέσω της στιβαρής κατασκευής και της απόδοσής τους.
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -20℃ έως -10℃ |
| Συρτάρια: | 2 x GN 1/2 |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Πόδια Inox: | 4 |
| Ισχύς: | 337 Watt / 230V/50Hz |
| Πόρτες: | 1 GN |
| Σχάρες: | 1 |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Κλιματική Κλάση: | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος: | +43℃ |
| Χωρητικότητα: | 270 Lt |
| Βάρος: | 155 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1342 × 700 × 873 mm |
- Υλικό κατασκευής AISI 304 18/8-10
- Ψυκτικό μηχάνημα Μονομπλόκ / Καλύτερη απόδοση και εύκολη εξυπηρέτηση
- Δεν είναι δυνατή η τοποθέτηση συρταριών ακριβώς δίπλα στη μονάδα monoblock!
- Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία
- Νέοι Οδηγοί συρταριών με πιο ομαλή λειτουργία, Μείωση θορύβου & Τηλεσκοπική επέκταση
- Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1
- Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης
- 1 σχάρα ανά πόρτα
- Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα
- Υγειονομικός σχεδιασμός εσωτερικά
- Αποσπώμενοι οδηγοί εσωτερικά για εύκολο & γρήγορο καθαρισμό
- Αυτόματη εξάτμιση Συμπυκνωμάτων
- Θερμοστάτης “ενσωματωμένου” σχεδιασμού, για εύκολη λειτουργία & καθαρισμό
- Μόνωση πολυουρεθάνης
- Αυτόματη επαναφορά πορτών στις 90
- Αποσπώμενα λάστιχα πόρτας
- Αυτόματη απόψυξη
- Ανοξείδωτα Ποδαρικά ρυθμιζόμενα σε ύψος
Πρόσθετος εξοπλισμός
- Ρόδες
- Wifi
- Επιλογή Χρώματος (RAL Palette)
- Xωρίς ψυκτικό μηχάνημα (σειρές Ramnus & Remote Unit)
- Με Compact διαστάσεις 60cm / Slim (σειρά Clover)
- Mε το ψυκτικό μηχάνημα στα αριστερά
- Με υπερύψωμα
- Xωρίς επιφάνεια εργασίας
- Με επιφάνεια εργασίας 80cm βάθος
- Οδηγοί συρταριών με απαλό και αυτόματο κλείσιμο/soft close
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PNEG29
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΊΑ ΠΑΓΚΟΙ ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: INOMAK.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







