Ψυγείο πάγκος κατάψυξη 179.2×70 με 2 συρτάρια gn 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα PNEG299 ΙΝΟΜΑΚ
3,453.00€ 2,589.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος κατάψυξη με 2 συρτάρια gn 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Inomak Refrigerators
- Σειρά: Oak
- Ψυκτικό Υγρό: R290
- Νέοι Οδηγοί συρταριών με πιο ομαλή λειτουργία, Μείωση θορύβου & Τηλεσκοπική επέκταση
Η σειρά Oak αποτελείται από πάγκους κατάψυξης για πολλαπλές χρήσεις και εξειδικευμένη χρήση, για συντήρηση τροφίμων.
Η τεχνολογία της σειράς Oak υπόσχεται μακροζωία μέσω της στιβαρής κατασκευής και της απόδοσής τους.
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -20℃ έως -10℃ |
| Συρτάρια: | 2 x GN 1/2 |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Πόδια Inox: | 5 |
| Ισχύς: | 347 Watt / 230V/50Hz |
| Πόρτες: | 2 GN |
| Σχάρες: | 2 |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Κλιματική Κλάση: | 4 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας περιβάλλοντος: | +43℃ |
| Χωρητικότητα: | 421 Lt |
| Βάρος: | 155 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1792 × 700 × 873 mm |
- Υλικό κατασκευής AISI 304 18/8-10
- Ψυκτικό μηχάνημα Μονομπλόκ / Καλύτερη απόδοση και εύκολη εξυπηρέτηση
- Δεν είναι δυνατή η τοποθέτηση συρταριών ακριβώς δίπλα στη μονάδα monoblock!
- Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία
- Νέοι Οδηγοί συρταριών με πιο ομαλή λειτουργία, Μείωση θορύβου & Τηλεσκοπική επέκταση
- Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1
- Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης
- 1 σχάρα ανά πόρτα
- Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα
- Υγειονομικός σχεδιασμός εσωτερικά
- Αποσπώμενοι οδηγοί εσωτερικά για εύκολο & γρήγορο καθαρισμό
- Αυτόματη εξάτμιση Συμπυκνωμάτων
- Θερμοστάτης “ενσωματωμένου” σχεδιασμού, για εύκολη λειτουργία & καθαρισμό
- Μόνωση πολυουρεθάνης
- Αυτόματη επαναφορά πορτών στις 90
- Αποσπώμενα λάστιχα πόρτας
- Αυτόματη απόψυξη
- Ανοξείδωτα Ποδαρικά ρυθμιζόμενα σε ύψος
Πρόσθετος εξοπλισμός
- Ρόδες
- Wifi
- Επιλογή Χρώματος (RAL Palette)
- Xωρίς ψυκτικό μηχάνημα (σειρές Ramnus & Remote Unit)
- Με Compact διαστάσεις 60cm / Slim (σειρά Clover)
- Mε το ψυκτικό μηχάνημα στα αριστερά
- Με υπερύψωμα
- Xωρίς επιφάνεια εργασίας
- Με επιφάνεια εργασίας 80cm βάθος
- Οδηγοί συρταριών με απαλό και αυτόματο κλείσιμο/soft close
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PNEG299
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΊΑ ΠΑΓΚΟΙ ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: INOMAK.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
128.00€112.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…









