Ψυγείο πάγκος συντήρηση τετραπλή Βack Bar με 4 γυάλινες πόρτες CBC410G TEFCOLD
2,990.00€ 1,750.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση Βack Bar, χωρητικότητας 630 lt με 4 γυάλινες ανοιγόμενες πόρτες, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Ανθεκτικός εξοπλισμός βαρέως τύπου |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 2162 x 415 x 760 mm |
| Ισχύς: | 320 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ράφια: | 8 ρυθμιζόμενα |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 4.08 kWh / 24h |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Εσωτερικό Φινίρισμα: | Εσωτερικό από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος πόρτας: | 4 Ανοιγόμενες γυάλινες με αυτόματο κλείσιμο πόρτες |
| Εσωτερικό φως: | LED |
| Ενεργειακή κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 630 Lt |
| Βάρος: | 185 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 2542 × 513 × 860 mm |
- Ανοιγόμενες πόρτες
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 10 Ρυθμιζόμενα πόδια
- Θερμαινόμενο γυαλί
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: CBC410G
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Ανθεκτικός εξοπλισμός βαρέως τύπου, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








