Ψυγείο πάγκος συντήρηση τριπλή Βack Bar με 3 γυάλινες πόρτες BB 300 GD Klimaitalia
2,550.00€ 1,530.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση Βack Bar, χωρητικότητας 537 lt με 3 γυάλινες ανοιγόμενες πόρτες, Klimaitalia Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +8°C |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1622 x 415 x 720 mm |
| Ισχύς: | 320 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ράφια: | 6 (430x395mm) |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 3.8 kWh / 24h |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Τύπος πόρτας: | 3 Ανοιγόμενες γυάλινες με αυτόματο κλείσιμο πόρτες |
| Εσωτερικό φως: | LED |
| Εσωτερικό Φινίρισμα: | Εσωτερικό από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ενεργειακή κλάση: | C |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Επίπεδο θορύβου: | dB 47 |
| Χωρητικότητα: | 537 Lt |
| Βάρος: | 154 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 2002 × 513 × 860 mm |
- Ανοιγόμενες πόρτες
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 6 Ρυθμιζόμενα πόδια
- Θερμαινόμενο γυαλί
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: BB 300 GD
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…









