Ψυγείο πάγκος συντήρηση Βack Bar με 2 γυάλινες ανοιγόμενες πόρτες BRG 124 Bambas Frost
1,663.00€ 1,080.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση Βack Bar με 2 γυάλινες πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα Bambas Frost
- ΒΑΘΟΣ: 60 cm
- Mαύρο χρώμα
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -2℃ έως +10℃ |
| Πόρτες: | 2 γυάλινες |
| Διαστάσεις πόρτας: | 450 x 750 mm |
| Ισχύς: | 350W (1/4Hp) / 220-240V / 50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Εσωτερικός φωτισμός: | LED |
| Πόδια: | 4 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Καθαρός όγκος: | 0,63 m3 |
| Σχάρες (Τεμ./Διαστάσεις): | 2 / 410 x 385 mm |
| Χωρητικότητα: | 247 Lt |
| Βάρος: | 118 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1240 × 600 × 850 mm |
- Κατασκευασμένο εξωτερικά / εσωτερικά από πλαστικοποιημένη λαμαρίνα
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία
- Ανοξείδωτα χερούλια στις πόρτες
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά
- Φωτισμός LED
- Φρέον οικολογικό
- Συνδεσιμότητα Wi-Fi μέσω εφαρμογής κινητού τηλεφώνου, για καταγραφή θερμοκρασιών, alarm απώλειας ρεύματος και θερμοκρασίας (extra εξοπλισμός)
- Δυνατότητα τοποθέτησης RGB φωτισμού (extra εξοπλισμός)
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: BRG 124
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…







