Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€ 1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 2 γυάλινες πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα Bambas Frost
- ΒΑΘΟΣ: 70 cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Οικονομική λύση |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | 0℃ έως +10℃ |
| Πόρτες: | 2 γυάλινες |
| Διαστάσεις πόρτας: | 450 x 670 mm |
| Ισχύς: | 350W (1/4Hp) / 230V / 50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Εσωτερικός φωτισμός: | LED |
| Πόδια inox: | 4 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Καθαρός όγκος: | 0,82 m3 |
| Σχάρες (Τεμ./Διαστάσεις): | 2 / 410 x 480 mm |
| Ενεργειακή Κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 344 Lt |
| Βάρος: | 108 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1390 × 700 × 850 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά
- Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.
- Διαθέτει 2 Πόρτες GN.
- Κουμπωτό σύστημα οδηγών & σχαρών.
- Κουμπωτά μαγνητικά λάστιχα.
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Οδηγούς inox για GN
- Φρέον οικολογικό
Πρόσθετος εξοπλισμός
- Οδηγοί για σχάρες
- Σχάρες
- Ρόδες
- Χωρίς καπάκι
- Διαθέσιμα με υπερύψωμα
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PGG 139
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: C, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Οικονομική λύση, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








