Ψυγείο πάγκος 185×70 συντήρηση με 6 συρτάρια R0PA.GN185R2.222 NikiInox
3,182.00€ 2,385.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 6 συρτάρια gn & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου NikiInox
- ΣΕΙΡΑ: PG - 6 συρτάρια gn
- ΒΑΘΟΣ: 70 cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -1℃ έως +8℃ |
| Συρτάρια: | Διάταξη: 3 διπλές συρταριέρες ½ |
| Πόδια: | 5 |
| Ισχύς: | 3/8Hp, 230V / 50Hz |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Καθαρός όγκος: | 1.11 m3 |
| Χωρητικότητα: | 458 Lt |
| Βάρος: | 160 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1850 × 700 × 880 mm |
- Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304
- Διάταξη: 3 διπλές συρταριέρες ½
- Κουμπωτά μαγνητικά λάστιχα
- Εργονομικά χερούλια
- Τηλεσκοπικοί οδηγοί
- Θερμοστάτης με σύστημα αυτόματης απόψυξης
- Μόνωση πολυουρεθάνης για εξαιρετική θερμομόνωση
- Αυτόματη εξάτμιση συμπυκνωμάτων
- Ρυθμιζόμενα ποδαρικά
- Ψύξη βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα
- Οικολογικά υγρά R290
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: R0PA.GN185R2.222
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: NikiInox.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€929.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος…








