Ψυγείο πάγκος 239×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 3 πόρτες PG 239 1S3P Bambas Frost
2,102.00€ 1,530.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 2 συρτάρια 3 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Bambas Frost
- ΣΕΙΡΑ: PG - 2 συρτάρια & 3 πόρτες gn
- ΒΑΘΟΣ: 70 cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | Θερμοκρασία: |
| Πόρτες: | 3 x (450 × 670mm) |
| Συρτάρια: | 2 x (450 x 580 x 665mm) |
| Πόδια Inox: | 6 |
| Ισχύς: | 450Watt (1/2Hp), 220-240V / 50Hz |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Καθαρός όγκος: | 1,42 m3 |
| Χωρητικότητα: | 680 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 2390 × 700 × 850 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Συρταριέρια GN
- Στοιχείο βαμμένο με αντιδιαβρωτική προστασία
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Φρέον οικολογικό
- Απροβλημάτιστη λειτουργία σε Θερμοκρασία Περιβάλλοντος χώρου μέχρι και +43℃
- Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.
- Κουμπωτό σύστημα οδηγών & σχαρών.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PG 239 1S3P
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,880.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








