Ψυγείο undercounter με 2 Inox ψυχόμενα συρτάρια DW 82 Klimaitalia
1,859.00€ 1,100.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο undercounter βεβιασμένης ψύξης με 2 Inox ψυχόμενα συρτάρια, Klimaitalia Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Διαστάσεις συρταριών: | 488x538 & 287x281 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 100Watt 220V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Φωτισμός: | Led |
| Χωρητικότητα: | 45 μπουκάλια (750ml) |
| Χωρητικότητα: | 145 lt |
| Βάρος: | 52 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 585 × 820 mm |
- Ψηφιακός θερμοστάτης
- 4 Ποδαράκια
- Συρτάρια Inox (μέσα – έξω)
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DW 82
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ, ΨΥΓΕΙΑ ΜΙΝΙ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (ΤΥΦΛΑ)
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 239×70 συντήρηση με 4 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 239 Bambas Frost
1,860.00€1,370.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








