Ψυγείο Μπαρ 185x70x118 συντήρηση με 3 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα MM 185 Bambas Frost
2,100.00€ 1,732.50€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο μπαρ συντήρηση με 3 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Bambas Frost
ΣΕΙΡΑ: Ψυγείο μπαρ
ΒΑΘΟΣ: 70cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | 0℃ έως +10℃ |
| Πόρτες: | 3 GN |
| Διαστάσεις πόρτας: | 450 x 670 mm |
| Ισχύς: | 350W (3/8Hp) / 220-240V / 50Hz |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Εσωτερικός φωτισμός: | LED |
| Πόδια inox: | 4 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Καθαρός όγκος: | 1,52 m3 |
| Σχάρες (Τεμ./Διαστάσεις): | 3 x 410 x 480 mm |
| Χωρητικότητα: | 436 Lt |
| Βάρος: | 140 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1850 × 700 × 1180 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90°
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Πάσο στην επιφάνεια εργασίας
- Φρέον οικολογικό
- Απροβλημάτιστη λειτουργία σε Θερμοκρασία Περιβάλλοντος χώρου μέχρι και +43ºC
- Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα
- Διαθέτει 3 Πόρτες GN
- Κουμπωτό σύστημα οδηγών & σχαρών
- Κουμπωτά μαγνητικά λάστιχα.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: MM 185
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…







