Ψυγείο συντήρηση 598 lt τυφλό AB 700P Iarp
2,910.00€ 1,690.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή συντήρηση επιδαπέδια, χωρητικότητας 598 lt, Iarp Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: E |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -1°C / +5°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ράφια: | 5 |
| Ισχύς: | Watt, 220-240V / 50Hz |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30oC & 55%RH) |
| Ενεργειακή κατάταξη: | E |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Χωρητικότητα: | 598 Lt |
| Βάρος: | 117 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 670 × 871 × 1969 mm |
- Εξωτερικά λευκό χρώμα
- Πόρτα με κλειδαριά
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: AB 700P
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΘΑΛΑΜΟΙ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (ΤΥΦΛΑ)
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: E, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: IARP.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…









