Ψυγείο συντήρηση inox τυφλό UR400S Tefcold
1,368.00€ 810.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή συντήρηση inox, χωρητικότητας 374 lt Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ράφια: | 4 x(505x415 mm) |
| Ισχύς: | 185Watt / 220-240V / 50Hz |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 506x485x1620(h)mm |
| Εσωτερικό φινίρισμα: | Λευκό ABS |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30oC & 55%RH) |
| Ενεργειακή κατάταξη: | C |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Χωρητικότητα: | 374 Lt |
| Βάρος: | 80 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 585 × 1855 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Εξωτερικά Ιnox
- Πόρτα με κλειδαριά
- Ρόδες 2 – Πόδια 2 ρυθμιζόμενα
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: UR400S
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΘΑΛΑΜΟΙ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (ΤΥΦΛΑ)
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: C, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,850.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ποτηριέρα 110×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS311A INOMAK
546.00€409.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…






