Bar Station 185εκ. διπλού πόστου ψυχόμενο με 3 συρτάρια BRST-PSS 185 Bambas Frost
3,960.00€ 3,060.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Bar Station διπλού πόστου ψυχόμενο με 3 συρτάρια & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Bambas Frost
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Λεκάνη πάγου(Τεμ/Διαστάσεις (ΠxΒ)mm: | 1 / 850 x 450 x 250 mm |
| Γούρνα νερού (Τεμ/Διαστάσεις(ΠxΒ)mm: | 2 / 240 x 300 mm |
| Ρινσερ (Τεμ/Διαστάσεις(ΠxΒ)mm: | 2 / 176 x 325 mm |
| Καθαρός όγκος: | 1,20 m3 |
| Θερμοκρασία: | 0℃/+10℃ |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Συρτάρια / Διαστάσεις: | 3 / 450 x 505 mm |
| Ηλεκτρική ισχύς: | 350 Watt (1/4Hp) / 220-240V/50Hz |
| Ψυκτικό Υγρό: | R290 |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Λεκανάκια (Τεμ.): | 8 x GN1/9 |
| Χωρητικότητα: | 376 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1850 × 700 × 930 mm |
- Οι βρύσες και τα λεκανάκια δεν περιλαμβάνονται στις τιμές
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα 304L
- Μονωμένη λεκάνη πάγου
- Δυο ανοξείδωτα διαχωριστικά λεκάνης πάγου με δυνατότητα αλλαγής θέσης
- Όλα τα εξαρτήματα της λεκάνης πάγου είναι αποσπόμενα για εύκολο καθάρισμα
- Βάση για λεκανάκια GN 1/9 αποσπώμενη
- Σήκωμα στο καπάκι
- Θήκη για μπουκάλια αποσπώμενη για εύκολο καθαρισμό
- 2 Γούρνες 24x30x15
- 2 Ρινσερ νερού
- Συρτάρια GN
- Φρέον οικολογικό
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: BRST-PSS 185
Κατηγορίες: BAR STASION, SNACK BAR – CAFE, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Ηλεκτρική συσκευή, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Πρόσθετος εξοπλισμός, Στιβαρή κατασκευή, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας…








