Καταψύκτης 479 Lt μπαούλο D500 DF Pro Klimasan-Metalfrio
737.00€ 450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο χωρητικότητας 479 lt, του εργοστασίου Klimasan-Metalfrio
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Ενεργειακή Κλάση: C |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Οικονομική λύση |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Συσκευή μεγάλης ισχύος |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1430 x 510 x 675 mm |
| Ισχύς: | 220 Watt, 230V / 50Hz |
| Θερμοκρασία: | -18°C / -25°C |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R600 |
| Ωφέλιμο πλάτος εσωτερικά: | 510 mm |
| Ενεργειακή κλάση: | C |
| Χωρητικότητα: | 479 Lt |
| Βάρος: | 70 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1555 × 720 × 845 mm |
- Tropical
- Θερμοστάτης
- Κλειδαριά
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: D500 DF Pro
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Ενεργειακή Κλάση: C, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Οικονομική λύση, Στιβαρή κατασκευή, Συσκευή μεγάλης ισχύος, Ψυκτικό υγρό R600, Ψύξη στατική
Brand: Klimasan-Metalfrio.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 179×60 συντήρηση με 3 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP999 ΙΝΟΜΑΚ
2,085.00€1,563.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…






