Καταψύκτης μπαούλο 840 Lt με 2 καπάκια CHF900DD U5
3,290.00€ 1,890.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Καταψύκτης μπαούλο με 2 τυφλά καπάκια χωρητικότητας 840 lt, Ucinque Ιταλίας.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
| Ψύξη στατική |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -18ºC / -25ºC |
| Ψύξη: | Στατική |
| Ψυκτικό υγρό: | R290a |
| Ισχύς: | 277Watt / 230 V /50 Hz |
| Κλιματική κλάση: | 7 (+35°C & 55%RH) |
| Απόψυξη: | Χειροκίνητη |
| Ενεργειακή Κλάση: | F |
| Χωρητικότητα: | 840 Lt |
| Βάρος: | 122 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 2055 × 782 × 982 mm |
- Κλειδαριά στο καπάκι
- Εσωτερικός φωτισμός
- Ηλεκτρονικός Θερμοστάτης – Θερμόμετρο
- 4 ροδάκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: CHF900DD
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ-ΜΠΑΟΥΛΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση:, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290, Ψύξη στατική
Brand: Ucinque.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,120.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…







