Βιτρίνα κατάψυξη διπλή με ανοιγόμενες πόρτες NF5000G Tefcold
4,906.00€ 2,820.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Διπλή βιτρίνα κατάψυξη βεβιασμένης ψύξης χωρητικότητας 1149 lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Big Volume |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτιζόμενη μετώπη |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -24°C / -12°C |
| Ισχύς: | 1000 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ράφια: | 10 (615 x 445 mm) |
| Φωτισμός: | LED (εσωτερικός + μετώπη) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 23.52 kWh / 24h |
| Ενεργειακή ταξινόμηση: | F |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30°C & 55%RH) |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 1250 x 570 x 1331 (h) mm |
| Αριθμός και τύπος πόρτας: | 2 αρθρωτές γυάλινες πόρτες με αυτόματο κλείσιμο |
| Χωρητικότητα: | 1149 Lt |
| Βάρος: | 263 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1370 × 720 × 2020 mm |
- 2 θερμαινόμενες ανοιγόμενες πόρτες με αυτόματη επαναφορά & κλειδαριά
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 4 ροδάκια
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: NF5000G
Κατηγορίες: MINI MARKET - SUPER MARKET, SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΓΥΑΛΙΝΗ ΠΟΡΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΒΙΤΡΙΝΕΣ - ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Big Volume, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτιζόμενη μετώπη, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος 224×70 συντήρηση με 4 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,574.00€1,845.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…









