Κατάψυξη τυφλή 400 lt βεβιασμένης ψύξης inox UF400VS Tefcold
1,895.00€ 1,130.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή κατάψυξη επιδαπέδια inox βεβιασμένης ψύξης 400lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 484 x 470 x 1620(h)mm |
| Θερμοκρασία: | -24ºC / -10ºC |
| Ψύξη: | Βεβιασμένης κυκλοφορίας |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Ισχύς: | 300Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 (490x380mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5.48 kWh / 24h |
| Ενεργειακή κατάταξη: | D |
| Κλιματική κλάση: | 4 (+30ºC & 55%RH) |
| Χωρητικότητα: | 400 Lt |
| Βάρος: | 80 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 585 × 1855 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Πόρτα με κλειδαριά
- Εξωτερικά INOX – Εσωτερικά ABS
- 2 ρυθμιζόμενα ποδαράκια & 2 ροδάκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: UF400VS
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΜΕ ΠΟΡΤΑ (ΤΥΦΛΑ), ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 239x70x68 συντήρηση με 8 συρτάρια PS 239 Bambas Frost
2,820.00€1,880.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…







