Βιτρίνα συντήρησης 125 Lt μονή Back Bar DB126H Tefcold
803.00€ 482.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης μονή Back Bar, βεβιασμένης ψύξης & χωρητικότητας 125 lt, Tefcold Δανίας.
Η νέα σειρά DB Back Bar της Tefcold είναι εξαιρετικά αποδοτική ενεργειακά και καταναλώνει κατά μέσο όρο 56% λιγότερη ενέργεια σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα της ίδιας σειράς. Λειτουργεί με βεβιασμένη ψύξη για να μπορείτε να καλύψετε σε μικρό χρονικό διάστημα τις ανάγκες παγώματος των προϊόντων σας και η θερμοκρασία του ρυθμίζεται εύκολα απο τον ηλεκτρονικό θερμοστάτη που διαθέτει. Αποτελεί την ιδανική λύση για κάθε είδους bar.
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 510 x 418 x 720(h)mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 95Watt / 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ράφια: | 2 x (495x350mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.95 kWh / 24h |
| Χρώμα εξωτερικά: | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση: | A |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Χωρητικότητα: | 125 Lt |
| Βάρος: | 46 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 520 × 870 mm |
- Κλειδαριά
- Ανοιγόμενη πόρτα με διπλό κρύσταλλο
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης / θερμόμετρο
- 4 ποδαράκια ρυθμιζόμενα
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: DB126H
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή κλάση: A, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Σχαριέρα αερίου μονή με λιποσυλλέκτη νερού WG1 SER GAS
1,024.00€740.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm





