Βιτρίνα συντήρησης 130 lt επιτραπέζια UR200SG TEFCOLD
1,011.00€ 607.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρηση επιτραπέζια INOX εξωτερικά 130lt, Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή Κλάση: B |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 510 x 485 x 620 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 130 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Ράφια: | 3 x (505 x 415 mm) |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.78 kWh / 24h |
| Εσωτερικό φως: | LED |
| Ενεργειακή Κλάση: | B |
| Χωρητικότητα: | 130 Lt |
| Βάρος: | 57 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 600 × 600 × 850 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Εξωτερικά Ιnox
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Πόρτα με κλειδαριά
- Θερμαινόμενο γυαλί
- Πόδια 2 ρυθμιζόμενα + 2 ροδάκια
- Ρυθμιζόμενα ράφια
- Εσωτερικό φινίρισμα ABS
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: UR200SG
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή Κλάση: B, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 139x70x68 συντήρηση με 4 συρτάρια PS 139 Bambas Frost
1,800.00€1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
128.00€112.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








