Βιτρίνα συντήρησης Back Bar -2°C/+10°C διπλή COLD BAR 200 BLK KlimaItalia
1,350.00€ 810.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης διπλή Back Bar -2°C/+10°C χωρητικότητας 188 lt, KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Colors |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ενεργειακή Κλάση: D |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 160 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 4 x (399 x 346 mm) |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Ρύθμιση θερμοκρασίας: | Ψηφιακά |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55% RH) |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ενεργειακή κλάση: | D |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 1.43 kWh / 24h |
| Χωρητικότητα: | 188 Lt |
| Βάρος: | 80 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 900 × 526 × 835 mm |
- Πλήρης γυάλινη πόρτα χωρίς πλαίσιο (frameless door) με ενσωματωμένη λαβή
- Εξωτερικά μαύρο χρώμα (Προβαμμένο φύλλο με αντιδιαβρωτική επεξεργασία)
- Εσωτερική επένδυση από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Πόρτα που κλείνει με Soft closing
- 4 ποδαράκια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: COLD BAR 200 BLK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Colors, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ενεργειακή Κλάση: D, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,070.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








