Βιτρίνα συντήρησης Back Bar διπλή συρόμενες πόρτες CL 220SL FRESH PROFI
998.00€ 680.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης διπλή Back Bar με συρόμενες πόρτες χωρητικότητας 184 lt, FRESH PROFI
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +10°C |
| Ισχύς: | 185 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Ράφια: | 2 Ρυθμιζόμενα |
| Φωτισμός: | Εσωτερικός φωτισμός |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Διαστάσεις εσωτερικές: | 796 x 362 x 751 mm |
| Τύπος πόρτας: | Συρόμενες πόρτες |
| Χωρητικότητα: | 184 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 885 × 515 × 889 mm |
- Συρόμενες πόρτες
- Βεβιασμένη ψύξη
- 2 Ρυθμιζόμενα ράφια
- Εσωτερικός φωτισμός
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: CL 220SL
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών
Brand: FRESH PROFI.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,070.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€412.00€Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm







