Βιτρίνα συντήρησης 78 Lt πανοραμική Ασημί 700778G Bartscher
810.00€ 475.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Πανοραμική βιτρίνα ασημί χρώμα 78 lt, βεβιασμένης ψύξης, Bartscher Γερμανίας.
![]() | Προμηθευτής από Γερμανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +12°C |
| Ισχύς: | 180 Watt, 230V / 50Hz |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Χρώμα: | Ασημί |
| Φωτισμός: | Λαμπτήρας φθορισμού Οροφή Ξεχωριστά ρυθμιζόμενο |
| Σχάρες: | 3 (380x325mm) |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C & 55%RH) |
| Χωρητικότητα: | 87 Lt |
| Βάρος: | 32.5 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 435 × 385 × 960 mm |
- Διακόπτης ON/OFF
- Εσωτερικός Φωτισμός
- 4 επίπεδα προβολής
- Ψηφιακή ένδειξη
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: 700778G
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ BACK BAR - ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΓΛΥΚΩΝ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Bartscher.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες γυάλινες PGG 139 Bambas Frost
1,490.00€1,070.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος 134×60 συντήρηση με 2 πόρτες & ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP99 ΙΝΟΜΑΚ
1,813.00€1,359.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση (134.2×70) με 2 γυάλινες πόρτες PNRP99/GL INOMAK
2,074.00€1,555.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΣτιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Πόρτες με τριπλό κρύσταλλο, εφοδιασμένες με μηχανισμό επαναφοράς σε θέσεις μικρότερες των 45° και κλειδαριά Ειδικά σχεδιασμένες σχάρες…








