Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών JC415 Dynamic
1,800.00€ 1,130.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών 2 θερμοκρασιών (Dual Zone) χωρητικότητας 415 lt, Dynamic
Ψυγείο κρασιού με ανεξάρτητες ζώνες θερμοκρασίας, ιδανικές για την αποθήκευση τόσο των κόκκινων όσο και των λευκών κρασιών στις ιδανικές θερμοκρασίες σερβιρίσματος. Ψηφιακό σύστημα ελέγχου για την ρύθμιση της θερμοκρασίας και την παρακολούθηση. Το σύστημα συμπιεστή λειτουργεί αθόρυβα και αποτελεσματικά, ελαχιστοποιώντας τους κραδασμούς και τις διαταραχές που θα μπορούσαν ενδεχομένως να επηρεάσουν την ποιότητα των κρασιών. Ανθεκτική κατασκευή, κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός, ενσωματωμένη και ανεξάρτητη εγκατάσταση. Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας και ρυθμιζόμενος θερμοστάτης.
![]() | Προμηθευτής από Κίνα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +5°C / +10°C & +10°C / +18°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 Dual Zone |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 15 ξύλινα |
| Χωρητικότητα: | 146 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | Μπλε LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Ενεργειακή Κλάση: | G |
| Χωρητικότητα: | 415 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 680 × 1847 mm |
- Κομψός και μοντέρνος σχεδιασμός
- Μονή Πόρτα με τριπλό τζάμι
- Ενσωματωμένη & ανεξάρτητη εγκατάσταση
- Λειτουργία μνήμης θερμοκρασίας
- Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης
- Προσαρμόσιμες επιλογές ραφιών
- Με εσωτερικό ανεμιστήρα (για την αποφυγή πάγου)
- Σύστημα κλειδαριάς ασφαλείας (προαιρετικό)
- Ανθεκτική κατασκευή για αξιόπιστη απόδοση.
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 134.2×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP29 INOMAK
2,212.00€1,659.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών… -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








