Βιτρίνα κρασιών 2 θερμοκρασιών πόρτα frameless CW 180 G2TB Klimaitalia
2,635.00€ 1,520.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών 2 θερμοκρασιών με πόρτα frameless, Klimaitalia
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 500 x 540 x 1630 mm |
| Θερμοκρασία: | +2°C / +12°C & +12°C / +20°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 2 |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | 130 Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 10 συρόμενα σε σχήμα Z 9 x (452x535mm) & 1 x (452x380mm) |
| Χωρητικότητα: | 116 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | 2 LED (κάθετος) |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.85 kWh / 24h |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Εσωτερικό φινίρισμα: | Μαύρο ABS |
| Ενεργειακή Κλάση: | G |
| Χωρητικότητα: | 434 Lt |
| Βάρος: | 119 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 690 × 1800 mm |
- Ψηφιακός θερμοστάτης – θερμόμετρο touch screen
- 4 πόδια ρυθμιζόμενα
- Κλειδαριά
- Πόρτα frameless (χωρίς πλαίσιο)
- Θερμαινόμενο γυαλί
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Μαυρισμένο γυαλί για την προστασία του κρασιού
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: CW 180 G2TB
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φραπιέρα 2 ταχυτήτων AK/2-2T ECO JOHNY
125.00€105.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΔιαθέτει: Διακόπτη on-off δύο ταχυτήτων. Αντιολισθητικά ποδαρικά. Εξαερισμός κινητήρα. Ισχυρό κινητήρα 400W με θερμικό ασφαλείας αυτόματης επαναφοράς για την ασφάλεια της συσκευής και την προστασία του κινητήρα. Διατίθεται σε επτά… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός… -
Ποτηριέρα 140×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS314A INOMAK
631.00€473.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες…








