Βιτρίνα κρασιών εντοιχιζόμενη 1 θερμοκρασίας DW 20 G1T Klimaitalia
860.00€ 545.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών με δυνατότητα εντοιχισμού, 1 θερμοκρασίας χωρητικότητας 60 lt, Klimaitalia
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Slim Line |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Νέο προϊόν |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | +2°C / +20°C |
| Ζώνες θερμοκρασίας: | 1 |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Ισχύς: | 65 Watt, 220V / 50Hz |
| Ράφια: | 5 ξύλινα συρόμενα προς τα έξω 184 x 429 mm |
| Χωρητικότητα: | 16 μπουκάλια (750ml) |
| Φωτισμός: | 1 LED (κάθετος) Λειτουργία ενεργοποίησης φωτός όταν η πόρτα είναι κλειστή + Αυτόματη ενεργοποίηση όταν η πόρτα είναι ανοιχτή. |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 0.35 kWh / 24h |
| Εξωτερικό Φινίρισμα: | Μαύρο |
| Εσωτερικό φινίρισμα: | Μαύρο ABS |
| Ενεργειακή Κλάση: | F |
| Χωρητικότητα: | 60 Lt |
| Βάρος: | 32 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 332 × 625 × 873 mm |
- Ψηφιακός θερμοστάτης – θερμόμετρο touch screen
- 4 πόδια ρυθμιζόμενα – max 77 mm
- Ξύλινα ράφια
- Κλειδαριά
- Πόρτα frameless (χωρίς πλαίσιο) με ενσωματωμένη λαβή
- Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας
- Μαυρισμένο γυαλί για την προστασία του κρασιού
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: DW 20 G1T
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Slim Line, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Νέο προϊόν, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Τυροτρίφτης 1Hp για μαλακό και σκληρό τυρί FTG127 FAMA
1,562.00€965.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΤο μηχάνημα είναι σχεδιασμένο για το τρίψιμο παντός είδους μαλακών & σκληρών τυριών Κατασκευασμένος από ειδικό κράμα αλουμινίου Περιλαμβάνει κώνο 4mm και ανοξείδωτο κύλινδρο Η λειτουργία του διακόπτεται όταν σηκώνεται… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 134×70 συντήρηση με 2 πόρτες GN & ψυκτικό μηχάνημα PNRPT99 ΙΝΟΜΑΚ
1,953.00€1,398.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΠιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Εσωτερικές διαστάσεις GN 1/1 Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας αέρα Υγειονομικός σχεδιασμός…









