Βιτρίνα συντήρησης κρασιών πόρτα frameless ICOOL 40 W BLACK KlimaItalia
1,272.00€ 765.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών με πόρτα frameless χωρητικότητας 382 lt KlimaItalia.
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Φωτισμός LED |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 522 x 449 x 1557 (h)mm |
| Θερμοκρασία: | +16°C /+10°C /+5°C Ανεμιστήρας OFF +4°C / +18°C Ανεμιστήρας ON |
| Ράφια: | 5 (513 x 410mm) |
| Ψύξη: | Στατική (Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα) |
| Ισχύς: | 230 Watt, 220V / 50Hz |
| Φωτισμός: | LED |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Κλιματική κλάση: | 4(30°C & 55%RH) |
| Χωρητικότητα φιάλες: | 126 μπουκάλια (750ml) |
| Ενεργειακή κατάταξη: | Ε |
| Χωρητικότητα: | 382 Lt |
| Βάρος: | 67 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 595 × 650 × 1850 mm |
- Αυτόματη επαναφορά πόρτας
- Κλειδαριά
- 2 ποδαράκια ρυθμιζόμενα & 2 ροδάκια
- Πόρτα frameless (χωρίς πλαίσιο)
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
Πρόσθετος εξοπλισμός
- ξύλινα ράφια
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: ICOOL 40 W BLACK
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΣΙΩΝ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ηλεκτρική συσκευή, Στιβαρή κατασκευή, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Φωτισμός LED, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: Klimaitalia.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 160×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS316A INOMAK
702.00€526.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 108×70 συντήρηση με μηχανή στη βάση (R290) BPVP7300 ΙΝΟΜΑΚ
1,796.00€1,347.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΜηχάνημα Βάσης για καλύτερη αξιοποίηση του μήκους του ψυγείου, ανάλογα με τον χώρο Ενεργειακή κατάταξη, σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095, όσων μοντέλων εμπίπτουν στα πρότυπα Εργονομικά… -
Σχαριέρα αερίου διπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG2 SER GAS
1,430.00€1,029.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από…







