Βιτρίνα παγωτού για 10 λεκανάκια με μοτέρ ψύξη βεβιασμένη BERMUDA 10 VIEW Isa
Βιτρίνα παγωτού βεβιασμένης ψύξης, του εργοστασίου ISA
Χωρητικότητα 10 λεκανάκια 5lt
![]() | Προμηθευτής από Ιταλία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Ηλεκτρική συσκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -16°C / -14°C |
| Ψύξη: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη με hot gas |
| Συμπιεστές: | 2 κλειστού τύπου |
| Ισχύς: | 1250 Watt, 230V / 50Hz |
| Κλιματική κλάση: | 7 (35°C / 70% RH) |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Φωτισμός: | LED |
| Χωρητικότητα: | 10 λεκανάκια 5lt |
| Βάρος: | 195 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1340 × 814 × 1354 mm |
- Ψυχόμενη αποθήκη για 4 (+4) λεκανάκια
- 4 ρόδες (οι 2 με φρένο)
Τα λεκανάκια παγωτού δεν συμπεριλαμβάνονται
Προμηθευτής

Κωδικός προϊόντος: BERMUDA 10 VIEW
Κατηγορίες: ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΨΥΓΕΙΑ & ΨΥΞΗ, ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΩΤΟΥ ΒΙΤΡΙΝΕΣ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Βεβιασμένη ψύξη, Ηλεκτρική συσκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: ISA.
Ρωτήστε μας για προσφορά
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο σαλατών/πιτσαρίας 185×70 για 10 GN1/4 με 3 πόρτες PIMG 185 Bambas Frost
1,990.00€1,450.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Θέση για λεκανάκια GN 1/4 στο καπάκι Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Συντηρητής κρασιών για ασκούς DKS95-3/10L Tefcold
1,036.00€620.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ3 βρυσάκια σερβιρίσματος Εσωτερικά ανοξείδωτο Δυνατότητα αναστροφής φοράς πόρτας Χρώμα Μπορντό 4 ρυθμιζόμενα ποδαράκια Οι αντάπτορες είναι απαραίτητοι για την λειτουργία του συντηρητή, εφόσον δεν παρέχονται από τον προμηθευτή των… -
Βιτρίνα συντήρησης κρασιών CPV1380E Tefcold
1,478.00€875.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚλειδαριά Ηλεκτρονικός θερμοστάτης Ένδειξη θερμοκρασίας λειτουργίας 2 ποδαράκια ρυθμιζόμενα & 2 ροδάκια Μαύρο χρώμα εσωτερικά και εξωτερικά Χρωματισμένη γυάλινη πόρτα για προστασία του κρασιού









