Ψυγείο πάγκος 185×70 συντήρηση με 2 συρτάρια & 2 πόρτες PG 185 1S2P Bambas Frost
1,802.00€ 1,330.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Ψυγείο πάγκος συντήρηση με 2 συρτάρια 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα εργοστασίου Bambas Frost
- ΣΕΙΡΑ: PG - 2 συρτάρια 2 πόρτες gn
- ΒΑΘΟΣ: 70 cm
![]() | Προμηθευτής από Ελλάδα |
| 230 volt μονοφασικό |
| Βεβιασμένη ψύξη |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Νέο προϊόν |
| Στιβαρή κατασκευή |
| Φωτισμός LED |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R290 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | 0℃ έως +10℃ |
| Πόρτες: | 2 x (450×670 mm) |
| Συρτάρια: | 2 x (450 x 580 x 665mm) |
| Πόδια Inox: | 4 |
| Ισχύς: | 350Watt (3/8Hp), 220-240V / 50Hz |
| Τύπος ψύξης: | Βεβιασμένη |
| Απόψυξη: | Αυτόματη |
| Θερμοστάτης: | Ψηφιακός |
| Ψυκτικό υγρό: | R290 |
| Καθαρός όγκος: | 1,10 m3 |
| Χωρητικότητα: | 431 Lt |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 1850 × 700 × 850 mm |
- Κατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα
- Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm
- Πάτος με υγειονομικές γωνίες
- Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90
- Συρτάρια GN
- Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα
- Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος
- Οδηγούς inox για GN
- Φρέον οικολογικό
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: PG 185 1S2P
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΙΔΡΥΜΑΤΑ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΠΙΤΣΑΡΙΕΣ, ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ, ΨΗΤΟΠΩΛΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΙ ΜΕ ΣΥΡΤΑΡΙΑ
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Βεβιασμένη ψύξη, Κατάλληλο για τρόφιμα, Κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα, Νέο προϊόν, Στιβαρή κατασκευή, Φωτισμός LED, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R290
Brand: BAMBAS FROST.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ψυγείο πάγκος 139×70 συντήρηση με 2 πόρτες gn & ψυκτικό μηχάνημα PG 139 Bambas Frost
1,320.00€995.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με αυτόματη επαναφορά κάτω από 90° Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Σχάρες πλαστικοποιημένες ρυθμιζόμενες καθ’ ύψος… -
Σχαριέρα αερίου τριπλή με λιποσυλλέκτη νερού WG3 SER GAS
1,982.00€1,380.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΗ ιδιαιτερότητά τους είναι η ύπαρξη ενός συρταριού κάτω από την σχάρα και τους καυστήρες μέσα στο οποίο τοποθετείται νερό που επιδρά στη διαδικασία του ψησίματος με δύο τρόπους: Από… -
Ψυγείο πάγκος 224×60 συντήρηση με 4 πόρτες ψυκτικό μηχάνημα (R290) PMRP9999 ΙΝΟΜΑΚ
2,408.00€1,806.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑCompact Διαστάσεις για περιορισμένους χώρους (Βάθος 600mm) Πιστοποιημένοι για την Ενεργειακή τους Κλάση σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή Νομοθεσία Προστασία εξατμιστή έναντι της διάβρωσης 1 σχάρα ανά πόρτα Ψύξη Βεβιασμένης κυκλοφορίας… -
Ψυγείο πάγκος 179.2×70 συντήρηση με 4 συρτάρια & 1 πόρτα PNRP229 INOMAK
2,835.00€2,126.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΕνεργειακή κατάταξη σύμφωνα με τα Ευρωπαϊκά Πρότυπα ΕΕ 2015/1094 & 2015/1095 Στιβαρή κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 18/8-10 Αντί-διαβρωτική προστασία των εξατμιστών Μόνωση πολυουρεθάνης πάχους 50mm Νέοι Οδηγοί συρταριών…









