Ψυγείο συντήρηση inox τυφλό UR600X1 Tefcold
1,710.00€ 1,040.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑ
Τυφλή συντήρηση inox, χωρητικότητας 620 lt Tefcold Δανίας
![]() | Προμηθευτής από Δανία |
| 230 volt μονοφασικό |
| Άριστη ποιότητα |
| Ενεργειακή κλάση: A |
| Κατάλληλο για τρόφιμα |
| Νέο προϊόν |
| Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα |
| Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών |
| Ψυκτικό υγρό R600 |
Τεχνικά Xαρακτηριστικά
| Θερμοκρασία: | -2°C / +8°C |
| Ψύξη: | Υποβοηθούμενη με ανεμιστήρα |
| Ράφια: | 4 x GN 2/1 |
| Ισχύς: | 95 Watt, 220-240V / 50Hz |
| Εσωτερικές διαστάσεις: | 653 x 580 x 1660 mm |
| Εσωτερικό φινίρισμα: | Λευκό ABS |
| Κλιματική κλάση: | 4 (30°C at 55% RH) |
| Ενεργειακή κατάταξη: | Α |
| Απόψυξη: | Αυτόματη / Off Cycle |
| Ψυκτικό υγρό: | R600a |
| Μέγιστο φορτίο ανά ράφι: | έως 25 kg |
| Διαστάσεις κάτω ραφιού: | 654 x 330 mm |
| Επίπεδο θορύβου: | 45 dB(A) |
| Χωρητικότητα: | 620 Lt |
| Βάρος: | 97 kg |
| Εξωτερικές Διαστάσεις: | 777 × 745 × 1895 mm |
- Ηλεκτρονικός θερμοστάτης – θερμόμετρο
- Εξωτερικά Ιnox SS430
- Εσωτερικά Λευκό ABS
- Πόρτα με κλειδαριά
- Ρυθμιζόμενα πόδια με ροδάκια προς τα πίσω
- Ενσωματωμένη λαβή
Προμηθευτής

Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Κωδικός προϊόντος: UR600X1
Κατηγορίες: SNACK BAR – CAFE, ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ – ΤΑΒΕΡΝΕΣ, ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΨΥΓΕΙΑ ΘΑΛΑΜΟΙ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ, ΨΥΓΕΙΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ (ΤΥΦΛΑ)
Ετικέτες: 230 volt μονοφασικό, Άριστη ποιότητα, Ενεργειακή κλάση: A, Κατάλληλο για τρόφιμα, Νέο προϊόν, Υποβοηθούμενη με Ανεμιστήρα, Ψηφιακός πίνακας λειτουργιών, Ψυκτικό υγρό R600
Brand: TEFCOLD.
Ξέρουμε ότι θα σας αρέσει
-
Ποτηριέρα 190×40,3 με συρόμενες πόρτες inox ETS319A INOMAK
790.00€592.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΟι ποτηριέρες με ανοξείδωτες πόρτες της Inomak Refrigerators αποτελούν ένα πολύτιμο εργαλείο για κάθε επαγγελματική κουζίνα! Δημιουργούν αποθηκευτικούς χώρους στον τοίχο, ενώ φέρουν δύο επάλληλες ανοξείδωτες πόρτες διπλών τοιχωμάτων, ενισχυμένες… -
Ψυγείο πάγκος συντήρηση 185×70 με 3 πόρτες γυάλινες PGG 185 Bambas Frost
1,820.00€1,340.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόρτες με διπλά τζάμια και αυτόματη επαναφορά Πόρτες εφοδιασμένες με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.… -
Φούρνος ηλεκτρικός κυκλοθερμικός Foem RFF 43X Smeg
770.00€470.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑMεγαλύτερη απόσταση ανάμεσα στις λαμαρίνες 80mm INOX εξωτερικά Aποσπώμενο & εύκολα καθαριζόμενο τζάμι πόρτας Περιλαμβάνονται 4 λαμαρίνες αλουμινίου 435x320mm -
Ψυγείο πάγκος χαμηλό 185x70x68 συντήρηση με 6 συρτάρια PS 185 Bambas Frost
2,280.00€1,640.00€ Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνεται ΦΠΑΚατασκευασμένο από ανοξείδωτο χάλυβα Μόνωση με οικολογική πολυουρεθάνη πάχους 5 cm Πάτος με υγειονομικές γωνίες Πόδια ανοξείδωτα ρυθμιζόμενα Συρτάρια GN Φρέον οικολογικό Συρτάρια εφοδιασμένα με μαγνητικά λάστιχα, που αντικαθίστανται εύκολα.…








